ניר שביב עורכי דין |Shaviv Law Office

תחומי עיסוק

במה ניתן לעזור?

כל מה שאנחנו יודעים לעשות זה נדל”ן, בין אם מייצגים בעלי קרקע בין אם מייצגים יזמים, בין אם זה בארץ או בחו”ל, להשקעה או למימון, בתבונה ובמקצועיות. 

נדל"ן מקצה לקצה

משרדנו מלווה את לקוחות המשרד במגוון עסקאות בחום הנדל”ן, החל מהסכמי מכר ושכירות, כלה בייצוג חברות נדל”ן ויזמות ועד ייצוג בעלי קרקעות וקבוצות רכישה.

משרדנו רואה בליווי המשפטי חלק פעיל מהטיפול בעסקה, עם מקצועיות בלתי מתפשרת, בשילוב אוריינטציה עסקית והבנה כי הצלחתו של הלקוח היא הצלחה של המשרד.

משרדנו דורג כמשרד  בולט ומוביל בתחום הנדל”ן על ידי COFACE BDI לשנת 2020.

מתמחים בהתחדשות עירונית

למשרדנו ניסיון רב והתמחות מיוחדת בליווי פרויקטים להתחדשות עירונית בניהם תמ”א 38 חיזוק ותוספת, הריסה ובנייה, פינוי בינוי ועיבוי בינוי על כלל היבטיו.

מטבעם של דברים, פרויקטים של התחדשות עירונית הינם פרויקטים מורכבים הכוללים מעורבות של שחקנים רבים ודיסציפלינות שונות של עולם המשפט ולכן נדרשת הבנה עמוקה בכל תחומי הנדל”ן וישנה חשיבות רבה בבחירת הליווי המשפטי.

משרדנו מייצג הן יזמים והן דיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית, מה שמקנה למשרד ידע רוחבי בכל הקשור לקידום וניהול פרויקטים מסוג אלו.

כמו כן, המשרד מלווה ומייצג קרנות הון המעמידות אשראי חוץ בנקאי לפרויקטים של התחדשות עירונית ומשמש כנאמן באמצעות החברה לנאמנויות בניהולו של המשרד.

נדל"ן לא רק בישראל...

תחום הנדל”ן הבינלאומי תפס בשנים האחרונות תאוצה בשל עליית מחירי הנדל”ן בארץ, התשואות הנמוכות והטלת המיסים השונים על רוכשי דירה שניה אשר הוטלו על משקיעים. כיום, רכישת נכסים או השקעות נדל”ן מחוץ לגבולות ישראל אט אט הפכה להיות נחלת הכלל, בין אם רכישה ישירה של נכס למגורים, למסחר או לתיירות ובין אם באמצעות סינדיקציות הון/חוב שונות המנוהלות על ידי מנהלי קרנות.

משרדנו צבר ניסיון רב בתחום וכיום מוביל בייצוג השקעות נדל”ן מחוץ לישראל, עם ניסיון בהובלת עסקאות נדל”ן מורכבות בארה”ב, יוון, רומניה, פורטוגל, ספרד, פולין, קוסטה ריקה ועוד.

משרדנו מתאפיין ביכולת משפטית חוצת גבולות, הבא לידי ביטוי בקשרים הדוקים ועבודה שוטפת עם נותני שירותים שונים במדינות ההשקעה הרלוונטיות, בניהם פירמות עורכי דין מקומיים מובילים בתחומם.

משרדנו נבחר כמשרד מוביל בתחום הנדל”ן הבינלאומי לשנת 2020 על ידי מדד Coface BDI.

משרדנו משמש כיועץ משפטי וחבר בפורום הנדל”ן של לשכת המסחר ישראל – יוון.

מלווים עסקים ופרטיים

משרד ניר שביב עורכי דין מלווה, מייצג ומייעץ לחברות עסקיות באופן שוטף. משרדנו עוסק במגוון רחב של תחומי משפט אשר נכללים תחת הכותרת של משפט מסחרי הכולל בין היתר, דיני חוזים, דיני חברות או דיני תאגידים, ייעוץ משפטי לחברות, הסכמי מסחר, הסכמי עבודה, הסכמי שותפות, הסכמי השקעות ועוד. משרדנו מלווה את לקוחות המשרד  תוך כדי שילוב גישה יצירתית, הבנה עסקית נרחבת ומענה מיידי ללקוחות המשרד.

ייצוג חברות – המשרד מייעץ לחברות ולבעלי מניות, דירקרטורים ונושאי משרה, ובין השאר עוסק בהסכמי יסוד, הקמה ופירוק חברות, שותפיות, הסכמי השקעה ועוד

חוזים והסכמים –  משרדנו מספק טיפול משפטי איכותי בכל נושא מסחרי שוטף החל מעריכת הסכמים, חוזי שכירות, חוזי ליסינג, חוזי תפעול, רישום חברות, חוזה עבודה , עסקאות בינלאומיות וכיוצ”ב.

ליטיגציה – משרד שביב עורכי דין מנהל תיק ליטיגציה מסחריים מורכבים, טיפול בתביעות משפטיות, לרבות צווי מניעה, עתירות מנהליות, תביעות כספיות וחוזיות ועוד

הירשמו לניוזלטר של משרדנו

בכדי לקבל עדכוני חקיקה ופסיקה בתחום הנדל"ן
Call Now Button

צור קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!