ניר שביב עורכי דין |Shaviv Law Office

התחדשות עירונית ופינוי בינוי

למשרד ניר שביב עורכי דין ניסיון מהותי בתחום הנדל״ן על כל גווניו, והתמחות מיוחדת בתחום ההתחדשות העירונית. המשרד מלווה יזמים, בעלי זכויות וועדי בתים, בכל היבטי העסקה.

צוות המשרד מעניק ללקוחותיו ליווי משפטי למשך כל הפרויקט, החל משלב הבדיקות המקדמיות, דרך הליך ניהול משא ומתן בין יזמים וקבלנים לדיירים, גיבוש ובדיקת היתכנות ראשונית לפרויקט, ליווי ודיווח לרשויות המס, עריכת תוכניות בשיתוף המתכננים, ייצוג בדיונים בפני ועדות התכנון והבניה, הוצאת היתרים, ליווי ההתקשרות עם בנקים מלווים ומתן ייעוץ שוטף בכל היבטי המימון, ליווי מסירת הדירות החדשות לבעלי הדירות, רישום הבית המשותף ורישום זכויות בעלי הדירות בדירות החדשות ועוד.

ליווי פרויקט של התחדשות עירונית דורש מקצועיות והבנה בתחומים רבים, אך לא פחות חשוב מכך יחסי אנוש ויכולת התקשרות עם שחקנים רבים, ביניהם בעלי דירות, יזמים, קבלנים, שכנים, מתווכים, הרשות המקומית, וכיוצ”ב. מאפיין מהותי באופי משרדנו הוא היכולת לייצר קשרים טובים ואינטראקציה חיובית עם הגורמים השונים הלוקחים חלק בפרויקט.

משרדנו ליווה עשרות פרויקטים בהיקפים שונים וייצג מאות משפחות ברחבי הארץ, בין היתר פרויקטים בתל אביב, הרצליה, בת ים, חולון, ראשון לציון ועוד.

עורכי הדין בצוות עוקבים מקרוב אחר כל שינוי חקיקתי, רגולטורי ופסיקתי הרלבנטי ללקוחותינו, ויודעים לתת מענה מדויק ועדכני לכל בעיה, מורכבת ככל שתהיה.

עורך דין ניר שביב מכהן כיועץ משפטי של קרנות הון אשר מעמידות אשראי חוץ בנקאי לפרויקטים של התחדשות עירונית, ובאמצעות חברת הנאמנויות בניהולו של המשרד, משמש כנאמן להבטחת השבת ההלוואות.

הנושאים שבין היתר משרדנו מטפל בהם:

  • ייצוג יזמים ובעלי דירות בפרויקטים רחבי היקף של פינוי-בינוי ובינוי-פינוי.
  • ייצוג יזמים ובעלי דירות בעסקאות תמ”א 38 בפורמט של חיזוק הבניין הקיים (ללא הריסתו) ותוספת קומות חדשות על גג הבניין הקיים.
  • ייצוג יזמים ובעלי דירות בעסקאות תמ”א 38 בפורמט של הריסת הבניין הקיים ובניית בניין חדש תחתיו.
  • ליווי הליכים כנגד דיירים סרבנים מול המפקח על הבתים המשותפים ומול בתי הדין השונים.
  • ליווי שוטף של פרויקטים להתחדשות עירונית, לרבות מול גורמים מממנים (בנקים/חברות ביטוח/קרנות הון), רשויות התכנון, רשות המסים ויועצים שונים.
  • ליווי קרנות הון אשר מעמידות מימון לפרויקטים של התחדשות עירונית – כגון הסכמי הלוואה, העמדת בטחונות ושירותי נאמנות.

משרדנו דורג כמשרד עו”ד בולט בתחום הנדל”ן על ידי COFACE BDI לשנת 2020.

משרד מוביל

מאמרים ועדכונים

למה לי צוואה?

באופן לא מפתיע, צוואה היא מסוג המסמכים המשפטיים שלרוב לא נוח לנו לדבר עליהם. המחשבה הלא נעימה על חלוקת הרכוש האישי לאחר המוות גורמת לאנשים

קרא עוד »

הירשמו לניוזלטר של משרדנו

בכדי לקבל עדכוני חקיקה ופסיקה בתחום הנדל"ן
סגירת תפריט
Call Now Button

צור קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!