ניר שביב עורכי דין |Shaviv Law Office

אודותינו

קצת עלינו ורק קצת מה אומרים עלינו...

משרד עורכי דין ניר שביב הינו משרד בוטיק, המתמחה בתחום המקרקעין, הנדל”ן ובתחום המשפט המסחרי-אזרחי. למשרדנו ניסיון עשיר בעריכת הסכמי מכר ורכישה, הסכמי קבלן, הסכמי קומבינציה, ליווי משפטי לתכניות בניין עיר, ייצוג בהליכי תכנון ובנייה, מיסוי מקרקעין, הקמת וייסוד חברות ופירוקן, ליווי משפטי של חברות, עריכת הסכמי מייסדים ועוד.

למשרדנו התמחות מיוחדת בתחום ההתחדשות העירונית, תמ״א 38 ופינוי בינוי. משרדנו מייצג ומלווה דיירים ויזמים בעשרות פרויקטים, המצויים בשלבים שונים. כמו כן, ליווה משרדנו עסקאות קומבינציה למגורים, מסחר וקבוצות רכישה בארץ ובחו”ל.

המשרד מלווה ומייצג עשרות קבוצות השקעה בנדל״ן בארה״ב ואירופה – לווי מטעם המשקיעים והיזמים, איגוד קבוצות ההשקעה, ניהול קרנות הון וחוב, מיזמי השקעה בנכסי נדל”ן בחו״ל.

משרדנו מתאפיין ביכולת משפטית חוצת גבולות, הבא לידי ביטוי בקשרים הדוקים ועבודה שוטפת עם נותני שירותים שונים במדינות ההשקעה הרלוונטיות, בניהם פירמות עורכי דין מקומיים מובילים בתחומם.

עורך דין ניר שביב פרסם עשרות מאמרים מקצועיים בתחומי משפט שונים, לרבות כתיבת מחקר בנושא ״סוגיות רישום בפרויקטים של תמ״א 38״. 

עורך דין ניר שביב מכהן כיועץ משפטי של מספר חברות העוסקת ביזום ניהול ושיווק עסקאות מורכבות בארה”ב ובאירופה.

משרד מוביל

ניר שביב, עורך דין

  • בוגר הפקולטה למשפטים, התמחות במשפט מסחרי, מיסוי מקרקעין ונדל”ן – LL. B.
  • מרצה בפורומים מקצועיים שונים, פרסם עבודת מחקר בנושא ״סוגיות רישום בפרויקטים של תמ״א 38״.
  • מחבר מאמרים מקצועיים בתחום המקרקעין והמשפט המסחרי בעיתונים ובספרות מקצועית.
  • מכהן כיועץ משפטי בחברות שונות בתחום הנדל״ן בארה״ב ואירופה.
  • מכהן כיועץ משפטי וחבר בפורום הנדל”ן בלשכת המסחר – יוון.
  • מרכז קבוצות משקיעים בנדל״ן מגורים ומסחרי בארץ ובחו״ל.

אמנת שירות

עבור משרדנו איכות השירות היא יותר מסיסמה, אלא הקו המנחה למדיניות המשרד. אנו שמים דגש על מתן שירות מהיר, מקצועי ואמין, תוך העמדת צרכי הלקוח בראש סדר העדיפויות, שמירה על סודיות ושקיפות מלאה. משרדנו שואף לבנות יחסים ארוכי טווח עם לקוחותיו, מתוך הבנה כי טיפוח יחסים אלו הינו המדד להצלחת המשרד.

מקצועיות

משרדנו מגדיר מחדש את דרכי העבודה המקובלות, מתוך הבנה שהלקוח של היום זקוק לייעוץ משפטי שמסוגל להתמודד עם אתגרי המחר. לצורך כך אנו מקפידים להתעדכן באופן שוטף בחידושי הפסיקה והחקיקה, על מנת לתת את הייעוץ והליווי המשפטי המקצועי ביותר, תוך הפעלת שיקול דעת והתחשבות באינטרסים הכלכליים והמסחריים של הלקוח.

מה הלקוחות שלנו מספרים?

ציפי י.
ציפי י.
קרא עוד
עו"ד ניר שביב ליווה אותנו במכירת דירה בדצמבר 2017. הטיפול היה מקצועי ביותר, קשוב ויעיל. התגובות היו מהירות וענייניות וניכר היה שהוא שולט היטב בתחומו.
רוברט ב.
רוברט ב.
רמת גן
קרא עוד
ניר מייצג אותנו בעיסקת תמא 1 , הוא הומלץ על ידי אחד השכנים בזמנו. אכן מאז שניר נכנס לתמונה הוא עובד במקוצועיות ויורד לפרטים הקטנים בצורה טובה מאוד. ניר מייצג את הדיירים בצורה מקצועית וגם מול היזם הוא מתנהל בצורה מצוינת. העיסקה בבניין קצת מורכת כי יש דירות גג וגם כאן ניר גילה כושר משא ומתן מצוין מול כל הגורמים. אנחנו ואנוכי באמת מאמינים שאפשר לישון בשקט כשניר הולך איתנו יד ביד לקראת סגירת העיסקה ומימושה
מוטי א.
מוטי א.
דנקנר 38 בע"מ
קרא עוד
I had the privilege of working with Nir on several complicated real estate projects, while he served as the"other side" adv. Nir is the sort of person that any real estate developer would like to have on the team, hence my willingness to write this recommendation. Nir is first and foremost a very professional, high interpersonal skills and experience, business and customer oriented with a deep real estate understanding and with a high sense of responsibility and accountability. He is very detail oriented, knows how to manage and achieve results in the real estate complexity environment. During the projects we work on together their were signed to all parties satisfaction. I wish Nir all the best in his future, and I'll surely work with him again.​
עו"ד דניאל נ.
עו"ד דניאל נ.
גבעתיים
קרא עוד
ניר ייצג אותי ואת אשתי במסגרת עסקת מכר מורכבת (בדירה היה פגם רישומי אשר לא התיר לקיחת משכנתא). אני מוכרח לציין שמעבר לבקיאות הרבה בחוק וההקפדה על פרטים, מה שהכי הרשים אותי הייתה האוזן הקשבת והזמינות המתמדת, לכל שאלה או הבהרה שהיינו זקוקים לה במהלך העסקה.
עדנה מ.
עדנה מ.
אוצר הצמחים 5, הרצליה
קרא עוד
ניר מייצג את דיירי הבניין שלנו בנושא תמ״א 38. ניר שביב מתייחס לתפקידו בכובד ראש ורצינות רבה. מדייק בהגעה לפגישות, קשוב וממלא רגישות לצרכי הדיירים ומעל לכל מצליח לשלב מקצועיות מבלי לפגע בצד האנושי גם יחד. הלוואי וכל עורכי ינהגו כמוהו גם מבחינת יושר ואמון.
שי בן ארי
שי בן ארי
ROI DIGITAL
קרא עוד
Nir is a very talented person. I had some experience with him and found him as a high standard professional lawyer with wide knowledge in the commercial law filed. I would highly recommend Nir with no hesitation!​He is very detail oriented, knows how to manage and achieve results in the real estate complexity environment. During the projects we work on together their were signed to all parties satisfaction. I wish Nir all the best in his future, and I'll surely work with him again.​
גדי ס.
גדי ס.
הרצליה
קרא עוד
עו"ד ניר שביב מייצג אותנו הדיירים בפרויקט תמ"א 38. אני חושב שההסכם שהוא הכין עבורנו הוא ברמה מאוד גבוהה (ביחס להסכמים אחרים שראיתי). ברמה האישית מאוד נעים לעבוד עימו והוא מאוד שירותי.
טל ל.
טל ל.
פרופיטי בע"מ
קרא עוד
ניר שביב ליווה אותי בחודש מאי בעסקת מכר גדולה בחו״ל (קבוצת רכישה עם משקיעים), ניר הציג ידע והבנה מעמיקה בתחום וגם בחלק המיסוי, ניר דאג לשים לב לכל הפרטים הקטנים, ויצר רושם מאוד חיובי על כל קבוצת המשקיעים. יחס אדיב וחם, ראש חריף וצעיר שמבין עניין מהר ומכיר את כל החוקים והתקדמים בעניין, מאוד מרוצה מהשירות שלו. אבל החלק הכי כייף היה לקבל פיידבק משאר המשקיעים על כך שהעו״ד רציני (כריש בשפתם), זה השאיר רושם מאוד חיובי עבורי. ממליץ בחום.
שירי ק.
שירי ק.
קרא עוד
עו"ד שביב ליווה אותנו ברכישת דירה מורכבת יחסית שדרשה תשומת לב לפרטים קטנים ורגישות רבה. ניר היה מבחינתנו הרבה יותר מעו"ד. הוא ייעץ לנו לכל אורך הדרך, הסביר כל דבר שלא היה ברור (שוב ושוב) והיה זמין, מקצועי וחד מאוד לאורך כל התהליך. עו"ד שביב הוא ההפך הגמור מהסטיגמות השליליות על עורכי דין ובו בזמן כל מה שקיווינו שעוה"ד שלנו יהיה.​
עדנה מ.
עדנה מ.
קרא עוד
לעו"ד ניר שביב הנכבד, אני רוצה להודות לך מקרב לב על טיפולך המסור בתיק מורכב של העברת בעלות בדירה מפרוייקט פינוי בינוי ב"פנינת עתידים" לטובתי ובהסכם עם הקבלן. במשך תקופת עבודתי איתך הוכחת מסירות, נאמנות, מומחיות ומקצועיות. אני מאחלת לך הצלחה ! בכבוד רב עדנה
עלמה פ.
עלמה פ.
הרצליה
קרא עוד
עוד ניר שביב מלווה את בעלי ואותי בתהליך ארוך של קניית דירה חדשה לאחר תמא 38. למרות תהליך מסובך עם הרבה תכתובות של שני הצדדים ניר מצליח להוריד מאיתנו מקסימום כאב ראש ובמקביל מעדכן אותנו כל הזמן בשוטף. איש מקצוע מעולה
מר אילן דרוון
מר אילן דרוון
יזם
קרא עוד
ברצוני להודות לך על הטיפול המדהים והיחס החם וההוגן שקבלנו ממך ומשרדך. התחלתי לעבוד עם משרדך לפני כשנתיים, בעקבות המלצה מחבר, וזאת היתה אחת ההמלצות הטובות שקבלתי. ברצוני לציין את המקצועיות, התושייה, היוזמה והסבלנות שלך לכל שאלותיי בתחום של הקמת קבוצת משקיעים להשקעה בנדל"ן בחו"ל והקמת חשבונות נאמנויות למשקיעיי. לצד הטיפול המקצועי, ברצוני להודות על הטיפול האישי, היחס החם וההוגן שהענקת לי לכל אורך הדרך. יישר כוח ניר! אילן דורון
עלמה פ.
עלמה פ.
הרצליה
קרא עוד
עוד ניר שביב מלווה את בעלי ואותי בתהליך ארוך של קניית דירה חדשה לאחר תמא 38. למרות תהליך מסובך עם הרבה תכתובות של שני הצדדים ניר מצליח להוריד מאיתנו מקסימום כאב ראש ובמקביל מעדכן אותנו כל הזמן בשוטף. איש מקצוע מעולה
הקודם
הבא
Call Now Button

צור קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!